معرفی ANDROID

اندروید چیست؟

اندروید یک نرم افزار، سیستم عامل است که توسط شرکت گوگل ساخته شده و در دوره های زمانی نسخه های جدید آن با پیشرفت های چشمگیری عرضه می‌شود. در ابتدا سیستم عامل اندروید تنها بروی تلفن های هوشمند اندرویدی پیدا می‌شد، ولی هم اکنون ساعت ها، تلویزیون ها و ... بسیاری دیگر از دستگاه های هوشمند از این سیستم عامل بهره می‌گیرند و این سیستم عامل به پرهوادار ترین سیستم عامل موجود تبدیل شده است!

شرکت های استفاده کننده از اندروید

پیام رسان بله
همکلاسی
مسیریاب دال
نایزک
پژوهشگاه علم و صنعت ایران
پژوهشکده فناوری‌های نرم دانشگاه تهران

چرا اندروید؟

بر کسی پوشیده نیست در حال حاضر اندروید بیشترین سهم بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار دارد. در آخرین آمار منتشر شده IDC، اندروید بیش از 86 درصد از سهم بازار گوشی‌های هوشمند جهان را به خود اختصاص داده است، در صورتی که سهم iOS کمتر از 13 درصد است. یعنی تعداد دستگاه‌ها و به‌تبع آن کاربران اندروید بیش از 6 برابر iOS است. در نتیجه این پلتفرم می‌تواند مشتریان و بازار هدف بسیار بیشتری پیش روی شما قرار دهد و احتمال موفقیتتان را افزایش دهد.

استفاده های متداول از اندروید

توسعه نرم افزار های موبایل

توسعه برنام های موبایل

ساخت اپلیکیشن موبایل

توسعه ابزار های پوشیدنی

توسعه ابزارهای پوشیدنی

اینترنت اشیا

اینترنت اشیا

ویژگی های اندروید

توسعه ابزار های پوشیدنی
ادغام آسان

شما براحتی میتوانید برنامه های اندرویدی خود را با تمامی دستگاه های موجود همگام کنید.

توسعه ابزار های پوشیدنی
سرمایه‌گذاری پایین و سود بالا

ساخت یک برنامه اندرویدی نیاز به هزینه کمی دارد اما پس از جذب کاربر به سوددهی بالایی خواهد رسید.

برای یادگرفتن اندروید آماده ای؟

افرادی که این دوره را با موفقیت به اتمام رسانده اند توانایی ایجاد طیف وسیعی از برنامه ها اندرویدی را خواهند داشت. در انتهای دوره پروژه نهایی به گونه ای تعریف می گردد که خود آن می تواند به عنوان نمونه کاری واقعی برای اثبات مهارت استفاده شود. همانطور که مشخص است فرق اساسی میان برنامه نویس عادی و برنامه نویس با کیفیت است. یادگیری برنامه نویسی نیاز به یک سری مفاهیم پایه ای دارد که دانستن آن تاثیر عمیقی روی کیفیت برنامه نویسی دارد. البته به علت توجه ویژه مکتب بر روی کیفیت، در این دوره هم بر روی کیفیت برنامه نویسی و کد زنی توجه ویژه ای شده است.