دوره‌های آموزشی-استخدامی

مباحث مرتبط با برنامه‌نویسی از مسائل مقدماتی تا مباحث پیشرفته در این دوره در بستر زبان جاوا آموزش داده می‌شود، هرچند که عمده مهارت‌های کسب شده طی دوره در هر بستر دیگری نیز قابل استفاده است. علاوه بر برنامه‌نویسی، موضوعات مورد نیاز یک برنامه‌نویس حرفه‌ای نظیر پایگاه داده، مبانی شبکه، برنامه‌نویسی وب، لینوکس، کنترل نسخه، مهندسی نرم‌افزار و همچنین مهارت‌های شغلی در این دوره آموزش داده می‌شود.

اطلاعات بیشتر

با توجه به وابستگی اندروید و جاوا، بخش ابتدایی این دوره به مرور زبان جاوا و تسلط بر مفاهیم کلیدی آن نظیر شی‌گرایی اختصاص دارد. با تکیه بر این دانش، مباحثی نظیر فنون ایجاد واسط کاربری، کار با پایگاه داده و برنامه‌نویسی ساخت‌یافته به شکل عملی تدریس خواهد شد. علاوه بر مباحث تخصصی اندروید، مهارت‌های شغلی نیز در این دوره آموزش داده خواهد شد تا آمادگی مناسبی برای ورود به دنیای کار به دست آید.

اطلاعات بیشتر

این دوره به یادگیری برنامه‌نویسی وب و حواشی آن می‌پردازد. تمرکز اصلی این دوره بر فهم عمیق CSS و JS است و موضوعاتی همچون بوت‌استرپ، متریال‌دیزاین، جی‌کوئری، AngularJS و NodeJS نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. علاوه بر این مباحث، سایر موضوعات مورد نیاز یک برنامه‌نویس وب مانند پایگاه داده، مبانی شبکه، فتوشاپ، کنترل نسخه و همچنین مهارت‌های شغلی در این دوره آموزش داده می‌شود.

اطلاعات بیشتر

این دوره به یادگیری طراحی واسط‌های کاربری می‌پردازد. تمرکز این دوره بر تسلط کافی بر ابزارهای Photoshop و Illustrator و نحوه طراحی حرفه‌ای با این ابزارها است. در کنار این مباحث، سایر موضوعات مورد نیاز یک طراح حرفه‌ای تجربه کاربری نظیر وایرفریم، طراحی واکنش‌گرا، برنامه‌نویسی وب و همچنین مهارت‌های شغلی در این دوره آموزش داده می‌شود تا آمادگی مناسبی برای ورود به دنیای کار به دست آید.

اطلاعات بیشتر

زبان برنامه نویسی PHP یکی از زبان های برنامه نویسی سمت سرور است که کاربرد اصلی آن، در پیاده سازی وب سایت های دینامیکی (پویا) است. در طی ۱۰ سال، این زبان برنامه نویسی، به مهم ترین ابزار برای پیاده سازی پروژه های وب دینامیکی تبدیل شد. هدف این دوره آموزش تمامی نکات و مهارت های عملی لازم برای ورود به دنیای جذاب برنامه نویسی و پیاده سازی دینامیکی وب است.

اطلاعات بیشتر

پایتون یکی از معدود زبان های برنامه نویسی است که می توان ادعا کرد ساختاری ساده و قدرتمند دارد، از این رو یادگیری این زبان همواره به افراد مبتدی که شاید هیچ تجربه ای در برنامه نویسی نداشته باشند توصیه می شود و از طرف دیگری استفاده از این زبان برای حل مسائل مختلف و پیچیده انتخاب اول بسیاری از برنامه نویسان حرفه ای بوده است.

اطلاعات بیشتر